0 نظر

وجود یا عدم وجو موجودات هوشمند فرازمینی معمایی بوده که همواره ذهن های کنجکاو را درگیر خود کرده است. به عقیده بسیاری از افراد موجودات فضایی وجود دارند واز گذشته های دور همواره از زمین بازدید کرده اند، با اینکه دولت ها مدارک لازم برای اثبات چنین وقایعی را دارند اما از انتشار آنها خود داری کرده و سعی می کنند این موضوعات محرمانه بماند.

تا کنون دانشمندان متعددی ادعا کرده اند که موجودات فرازمینی وجود دارند و «کوین کناس» دانشمند سابق ناسا یکی از آنهاست که این روزها صحبت هایش در مورد یوفوها و حیات فرازمینی ها خبرساز شده است.

بنا به ادعای “کوین کناس” فرازمینی ها وجود دارند اما حیات آنها از سوی بسیاری از حکومت ها مخفی نگه داشته شده است. کوین که پرفسور دانشگاه فیزیک آلبانی است می گوید شواهد زیادی دال بر وجود موجودات فضایی وجود دارد.

فرازمینی ها

فرازمینی ها

او می گوید بشر باید منتظر بازدید موجودات فضایی از زمین باشد و این موضوع نیازمند تحقیقات بیشتری است. کوین در مصاحبه با The Conversation گفت:

” به باور من باید پرواز این همه یوفو که در سراسر جهان دیده می شوند جدی تلقی شود. توضیح قابل قبول این است که آنها بازدیدکنندگانی هستند که از راه های دور به دیدن ما می آیند.”

بنا به گفته کوین صحبت در مورد یوفوها تابو تلقی می شود و اجازه هر گونه تحقیق صحیح در مورد آن داده نمی شود. از نظر کوین حکومت ها و برخی رسانه ها در این خصوص مقصر هستند.

او می گوید کشورهایی مانند برزیل، کانادا، دانمارک، اکوادور، فرانسه، نیوزلند، سوئد، روسیه و انگلیس طی دهه های گذشته اسنادی را در خصوص یوفوها از حالت محرمانه خارج و منتشر کرده اند و بازدید یوفوها از زمین اکنون تنها با تایید مقامات حکومتی کشورها رسمی تلقی خواهد شد.

پیش تر نیز استیون هاوکینگ به صراحت اعلام کرده بود که موجودات هوشمند فرازمینی در آینده ای نزدیک به دیدار ما خواهند آمد. باید دید این نظریه ها به وقوع می پیوندند یا آنکه در همان حد باقی خواهند ماند؟

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: