0 نظر

اشتباه گرفتن بدل لیونل مسی در نمایشگاه ماشین

بدل مسی

بدل مسی

یک کمپانی معروف در حین برگذاری یک نمایشگاه برای نمایش دادن مدل های جدید ماشین و خودروهای شرکت های معتبر با انتشار عکسی در پیج رسمی خود از بدل ایرانی مسی رضا پرستش با نام لیونل مسی نام برد و در آن صفحه به اشتباه نام مسی را تگ کرد و از آن تشکر کرد.

این نمایشگاه که به تازگی در شهر دوبی افتتاح شده است میزبان کشورهای مختلف است  motor show  نام دارد و لوکس ترین اتومبیل های جهان را در اختیار دارد.

وجود تعداد زیادی از بازیکنان فوتبال در این نمایشگاه بر جدابیت آن افزوده است، بازیکنانی مانند کریم بنزما، رونالدینهو و… ، اما تا بحال لیونل مسی در این نمایشگاه حضور نداشته است.

البته پیش از این اشتباه باز هم در جایی بدل ایرانی مسی با خودش اشتباه گرفته شده بود و در سایتی با عنوان یورو اسپورت با خبر لغو محرومیت لیونل مسی و انتشار سریع آن در سایت عکس رضا پرستش بدل این فوتبالیست را درج کرد. البته مسئولان این صفحه بلافاصله متوجه اشتباه خود شدند و عکس اشتباهی را با عکس اصلی لیونل مسی ستاره آرژانتینی تعویض کرد. این قبیل از اشتباهات که به واسطه عجله ی زیادی در درج خبر است به وفور اتفاق می افتد.

در ادامه به چند مورد از سلبرتی هایی که بدلی در سرتاسر دنیا دارند می پردازیم:

طبیعتا هر انسان معروف و مشهوری پس از رسیدن به شهرت طرفداران فراوانی پیدا می کند و بعضا انسان هایی سعی می کنند با گریم یا بدون گریم خود را مانند شخص معروف مورد نظر در بیاورند و گویی خود را مانند بدل آن ها کنند.

بدل کریستیانو رونالدو

بدل رونالدو

بدل رونالدو

بدل ایرانی کریستیانو رونالدو فردی به نام رضا علی رضا لو که بیشتر با نام رضا کریس شناته شده است بیش از 30 هزار طرفدار در سراسر دنیا دارد و علت شهرت خود را انتشار عکسی با ساک ورزشی و اشتباه گرفتن عده ای با کریس رونالدو اشاره می کند.

رضا علی رضا لو متولد 74 است و به گفته خودش پس از انتشارعکسش شاهد اظهار نظرهایی از جانب دوستانش و دیگر افراد می شود که بسیار شبیه به رونالدو ستاره پرتغالی رئال مادرید است و در واقع شبیه ترین فرد به این بازیکن فوتبال است.

این معروفیت تا آنجا پیش رفت که پس از مدتی از انتشار عکس در ایستگاه مترو مردم با این پسر عکس می گرفتند و با آن دست می دادند. به گفته رضا علی رضا لو الگویش در زندگی کریس رونالدوست و می خواهد مانند او در زندگی رفتار کند و به کودکان کمک کند.

بسیاری از ستارگان نیز با رضا دیدار کردند و با او عکس انداختند، مانند علی کریمی و امین حیایی.

بدل محمد صلاح

بدل محمد صلاح

بدل محمد صلاح

محمد صلاح بازیکن فوتبال تیم ملی مصر و ستاره ی این روزهای تیم لیورپول است و توانست در عرض مدت کوتاهی به یک ستاره تبدیل شود و با نمایش بازی های درخشان در سطح ملی و باشگاهی به نام و آوازه ای بسیار بالا برسد.

این ستاره ی فوتبال نیز از بدل هایی برخوردار است که حتی با آن ها عکس هم گرفته است مانند یک بدل که آن هم فوتبالیستی عربی است  و بدل دیگری ک محمد صلاح به انه ی آن م رفته است و با آن عکس گرفته است. دیگری عکسی پخش شده از محمد صلاح در باشگاه استقلال است که تعجب بسیاری از اصحاب ورزش و رسانه را در آورده است و گمانه زنی های بسیاری در این رابطه شده است که بطور مثال از پیوستن محمد صلاح به باشگاه استقلال می پردازد البته همه ی این ها فقط و فقط حدس و گمان است و ممکن است مانند هزاران انسان دیگری فردی شبیه به محمد صلاح باشد. یکی از هواداران محمد صلاح در نوشته ای جالب اظهار کرد که شاید ظاهرا کسی شبیه محمد صلاح پیدا شود اما برای ویژگی های شخصیتی آن هیچ مثل و مانندی پیدا نمی شود

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: