0 نظر

بعد از آن که کاربران گوشی های هوشمند گرانقیمتی خریداری می کنند، با این امید به خانه بر می گردند که با قرار دادن گوشی در کیف و جیب، مشکلی برای آن پیش نیاید و بتوانند همچنان از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.
اینکه گوشی های موبایل با قرارگیری در جیب، خم می شوند، همیشه دغدغه ی کاربران بوده است. پس از آنکه اپل گوشی های آیفون 6 و آیفون 6 پلاس را عرضه کرد، بسیاری از کاربران از خم شدن آن ها در جیب های خود گله داشتند.

آیفون خبر می دهد؛ آیفون های جدید خم هم شوند کار می کنند

آیفون خبر می دهد؛ آیفون های جدید خم هم شوند کار می کنند

شکستن نمایشگرهای آیفون در رسانه ها و شبکه های اجتماعی جنجالی بزرگ به راه انداخت تا جایی که اپل را وادار به عذرخواهی کرد و سبب شد که برخی از طرح های تعویضی برای جلب رضایت کاربران اجرا شود.
این نارضایتی ها تا جایی پیش رفت که اپل در ساخت مدل های بعدی خود از مواد مستحکمی استفاده کرد تا مقاومت این گوشی را در برابر فشار افزایش دهد. شرکت برای تولید آیفون های جدیدتر خود و از جمله آیفون 8 پلاس از گذشته عبرت گرفته و این گوشی را با شیشه ای قدرتمند و بدنه ای مقاوم تولید کرده است.
اکنون گزارش ها حاکی از آن است که آیفون 8 پلاس با قرار گیری در جیب عقب شلوار برای طولانی مدت، آسیب نمی بیند و در شرایطی که این گوشی به علت خم شدن بدنه هم ممکن است تغییر شکل دهد، اما این مساله در عمل تاثیری بر کارآیی آن ندارد.
با این اوصاف اپل امیدوار است که انتشار این خبر بتواند استقبال از خرید این گوشی را بیشتر کند. در ماه های اخیر و پس از عرضه گوشی آیفون ایکس استقبال از ان بسیار محدود بوده و گزارش ها حاکیست بسیاری از علاقمندان به آیفون به علت قیمت بالای 1000 دلاری حاضر به خرید این گوشی نشده اند.

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: