5 نظر

پس از روی کار آمدن تلگرام و به محبوبیت رسیدن آن، نوبت به روی کار آمدن اپلیکیشنهای مبتنی بر تلگرام رسید. گروه برنامه نویسی هانیستا از جمله توسعه دهندگان برنامه های مبتنی بر تلگرام است که با تیم برنامه نویسی قدرتمند خود اپلیکیشن موبوگرام ،موبوگرام دوم، سوم و موبوپلاس را وارد بازار اپلیکیشنهای پیام رسان کرد. تلاش تیم هانسیتا موفقیت آمیز بوده است به طوری که اپلیکیشنهای فوق تاکنون بیش از 2 میلیون و 700 هزار بار از کافه بازار  دانلود شده اند. یکی از جدیدترین اپلیکیشنهای هانیستا، موبوپلاس است.

موبوپلاس برنامه جانبی موبوگرام

موبوپلاس برنامه جانبی موبوگرام

اپلیکیشن موبوپلاس

درواقع موبوپلاس یک اپلیکیشن پیام رسان مجزا از موبوگرام نیست بلکه یک برنامه ی جانبی برای آرایش و زینت دادن موبوگرام محسوب می شود. این اپ خوش رنگ و لعاب هر گزینه ی شخصی سازی که در موبوگرام وجود ندارد را در خود جای داده تا کاربر بتواند شکل و قیافه ی اپلیکیشن را مطابق سلیقه ی خود تغییر بدهد.
می توان گفت موبوپلاس یک سازنده ی تم برای موبوگرام به شمار می آید که می توانید توسط یک ادیتور پیشرفته، تم یا همان پوسته ی مورد پسندتان را ساخته و حتی با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. در موبوپلاس می توانید گالری کاملی از پوسته های ساخته شده توسط دیگر کاربران را پیدا کرده و به راحتی آنها را دانلود کرده و در موبوگرام خود نصب کنید.
البته به خاطر مشکلات فعلی سرور موبوپلاس شاید بعضی دسته بندیهای این گالری برایتان باز نشوند و نتوانید به همه ی آنها دسترسی داشته باشید، مشکلی که ظاهرا با به روز رسانی 3.3 اپلیکیشن هنوز برطرف نشده است. ولی در مجموع در گالری پوسته ها، خصوصا در بخش برگزیده ها می توانید تمهای بسیار خوش ساخت و دلنشینی را پیدا کنید.
همچنین موبوپلاس ارائه دهنده ی تصاویر پس زمینه ی آماده و انواع فونت است و می توانید توسط آن، شکلکهای قدیمی تلگرام را بازگردانده و یا اکانت تلگرام خود را کاملا حذف کنید. در هر صورت اگر موبوگرام را در گوشی خود نصب دارید، توصیه می کنیم موبوپلاس را نیز به طور رایگان دانلود و روی گوشی خود نصب کنید تا موبوگرام شکیلتری در اختیار داشته باشید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: