هفتاد و پنجمین دوره ی مراسم گولدن گلوب که مربوط به سینما و تلویزیون می شود، امروز 8ام ژانویه ی 2018 به پایان رسیده و برندگان مراسم گولندن گلوب 2018 معرفی شدند.

جوایز در بخش های مختلف به گزارش روزیاتو به شرح زیر هستند:

برندگان گولدن گلوب 2018
برندگان گولدن گلوب 2018

برترین فیلم درام: برنده ی سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوی

برنده ی این بخش فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری بوده و همین طور در بخش برترین فیلم های درام کاندیداهای زیر برای رتبه ی اول مطرح شده بودند:
فیلم مرا به اسمت صدا کن
فیلم دانکرک
فیلم پست
فیلم شکل آب
فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری

برترین فیلم موزیکال یا کمدی: لیدی برد

برنده ی بش برترین فیلم موزیکال یا کمدی، فیلم لیدی برد شده و نامزدها به قرار زیر اعلام شده بودند:
فیلم هنرمند فاجعه
فیلم برو بیرون
فیلم بزرگ ترین شومن
فیلم من، تونیا
فیلم لیدی برد

برترین کارگردان: گیرمو دل تورو برای فیلم شکل آب

عنوان برترین کارگردانی به گیرمو دل تورو برای کارگردانی فیلم شکل آب اختصاص یافته و نامزدهای کسب این عنوان افراد زیر بودند:
گیرمو دل تورو برای فیلم شکل آب
مارتین مک دونا برای فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری
کریستوفر نولان برای فیلم دانکرک
ریدلی اسکات برای فیلم همه ی پول های دنیا
استیون اسپیلبرگ برای فیلم پست

برترین بازیگر مرد درام: گری اولدمن برای بازی در فیلم سیاه ترین زمان

گری اولدمن از میان نامزدهای زیر، عنوان برترین بازیگر مرد درام برای بازی در فیلم سیاه ترین زمان را کسب کرد.
تیموتی شالامه برای بازی در فیلم مرا به نامت صدا کن
دانیل دی لوییس برای بازی در فیلم موضوع فانتوم
تام هنکس برای بازی در فیلم پست
گری اولدمن برای بازی در فیلم سیاه ترین زمان
دنزل واشنگتن برای بازی در فیلم آقای رومن جی.ایزراییل

برترین بازیگر زن درام: فرانسیس مک دورمند

فرانسیس مک دورمند برای بازی در فیلم سه بیلبورد برای ابینگ، میزوری موفق به کسب عنوان برترین بازیگر زن درام از میان نامزدهای زیر گردید:
جسیکا چستین برای بازی در فیلم بازی مالی
سالی هاوکینز برای بازی در فیلم شکل آب
فرانسیس مک دورمند برای بازی در فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری
مریل استریپ برای بازی در فیلم پست
میشل ویلیامز برای بازی در فیلم همه پول های دنیا

برترین بازیگر مرد موزیکال یا کمدی: جیمز فرانکو برای بازی در فیلم هنرمند فاجعه

جیمز فرانکو برای بازی در فیلم هنرمند فاجعه توانست عنوان بهترین بازیگر مرد موزیکال یا کمدی را به خود اختصاص دهد. نامزدهایی که در این شاخه حضور داشتند به قرار زیر می باشند:
استیو کارل برای بازی در فیلم نبرد جنسیت
آنسل الگورت برای بازی در فیلم راننده ی کوچک
جیمز فرانکو برای بازی در فیلم هنرمند فاجعه
هیو جکمن برای بازی در فیلم بزرگ ترین شومن
دانیل کالویا برای بازی در فیلم برو بیرون

برترین بازیگر زن موزیکال یا کمدی: سیرشا رونان برای بازی در فیلم لیدی برد

سیرشا رونان برای بازی در فیلم لیدی برد توانست جایزه ی بهترین بازیگر زن موزیکال یا کمدی را کسب کند. نامزدها در بخش بهترین بازیگر زن موزیکال و کمدی به قرار زیر بودند:
جودی دنچ برای بازی در فیلم ویکتوریا و عبدل
مارگو روبی برای بازی در فیلم من، تونیا
سیرش رونان برای بازی در فیلم لیدی برد
اما استون برای بازی در فیلم نبرد جنسیت
هلن میرن برای بازی در فیلم اهل تفریح

برترین بازیگر مرد مکمل: سام راکول برای بازی در فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ،میزوری

سام راکول نیز برای بازی در فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری موفق به دریافت جایزه ی برترین بازیگر مکمل مرد گردید. نامزدهای در این بخش مطابق زیر بودند:
ویلم دفو برای بازی در فیلم پروژه ی فلوریدا
آرمی همر برای بازی در فیلم مرا به نامت صدا کن
ریچارد جنکینز برای بازی در فیلم شکل آب
کریستوفر پلامر برای بازی در فیلم همه پول های دنیا
سام راکول برای بازی در فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری

برترین بازیگر زن مکمل: آلیسن جنی برای بازی در فیلم من، تونیا

آلیسن جنی برای بازی در فیلم من، تونیا توانست جایزه ی برترین بازیگر زن مکمل را به دست بیاورد. نامزدها در این بخش از گولدن گلوب 2018 نفرات زیر بودند:
مری جی. بلایج باری برای بازی در فیلم مادباند
هنگ چاو برای بازی در فیلم کوچک کردن
آلیسن جنی برای بازی در فیم من، تونیا
لوری متکالف برای بازی در فیلم لیدی برد
اکتاویا اسپنسر برای بازی در فیلم شکل آب

برترین فیلمنامه: سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری

جایزه ی برترین فیلمنامه به فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری رسیده و نامزدها نیز به شرح زیر بودند:
فیلم شکل آب
فیلم لیدی برد
فیلم پست
فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری
فیلم بازی مالی

برترین موسیقی فیلم: فیلم شکل آب

جایزه ی بهترین موسیقی فیلم به موسیقی فیلم شکل آب اختصاص یافته و دیگر نامزدها نیز در زیر آورده شده اند:
موسیقی فیلم سه بیلبورد بیرون ابینگ، میزوری
موسیقی فیلم شکل آب
موسیقی فیلم موضوع فانتوم
موسیقی فیلم پست
موسیقی فیلم دانکرک

برترین ترانه: ترانه ی ” این منم” از فیلم بزرگترین شومن

جایزه ی برترین ترانه ی فیلم به ترانه ای به نام “این منم” از فیلم بزرگترین شومن اختصاص یافت. نامزدها در زیر آمده اند:
ترانه ی خانه از فیلم فردیناند
ترانه ی رود توانا از فیلم مادباند
ترانه ی مرا به خاطر بسپار از فیلم کوکو
ترانه ی ستاره از فیلم ستاره
ترانه ی این منم از فیلم بزرگترین شومن

برترین فیلم انیمیشن: انیمیشن کوکو

انیمیشن کوکو توانست در بخش بهترین فیلم انیمیشن در رتبه ی نخست قرار گرفته و نامزدها دیگر نیز در زیر آمده اند:
انیمیشن بچه رئیس
انیمیشن نان آور
انیمیشن کوکو
انیمیشن فردیناند
انیمیشن ونسان دوست داشتنی

برترین فیلم خارجی زبان: فیلم محو شدگی از فاتح آکین از کشور آلمان

فیلم محو شدگی ساخته ی فاتح آکین از کشور آلمان در این بخش برنده شده و نامزدهای این قسمت به شرح زیر بودند:
فیلم یک زن شگفت انگیز ساخته ی سباستین للیو از کشور شیلی
فیلم اول پدرم را کشتند ساخته ی آنجلینا جولی از کشور کامبوج
فیلم محو شدگی ساخته ی فاتح آکین از کشور آلمان
فیلم بی عشق ساخته ی آندری زویاگینتسف از کشور روسیه
فیلم میدان ساخته ی روبن اوستلوند از کشور سوئد

برای مطالعه ی فهرست برندگان در بخش سریال های تلویزیونی به آدرس زیر بروید:

http://rooziato.com/1396136067/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D9%86-%DA%AF%D9%84%D9%88%D8%A8-%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B8-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B4%D8%AF%D9%86%D8%AF/

به اشتراک گذاشتن این مطلب

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید