این که کاربران بتوانند تماس های ورودی و پیامک های خود را از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر خود کنترل کنند، یکی از نیازهای اساسی آن ها را تشکیل می دهد.

برای رفع این نیاز، کمپانی دل بر آن شد تا این قابلیت را در اختیار کاربران قرار دهد تا آنها بتوانند به وسیله ی رایانه، تماس های ورودی و پیامک های خود را مدیریت کنند.

اپلیکیشن  Dell Mobile Connect

این اپلیکیشن که برای رایانه های رومیزی طراحی شده است، به کابران هر دو پلتفرم اندروید و iOS این امکان را می دهد که به تماس ها و پیامک های خود دسترسی داشته باشند. حتما می دانید که پیش تر لپ تاپ های مک، این امکان را در اختیار کاربران آیفون قرار داده بود.

dell mobile connect
dell mobile connect

باید گفت که این اپلیکیشن بر روی بیشتر رایانه های رومیزی و لپ تاپ های دل نصب می شوند. البته باید گفت که به وسیله ی این قابلیت، شما تنها امکان انتقال تماس ها و پیامک ها روی نمایشگر رایانه رومیزی را نخواهید داشت، بلکه می توانید با اتصال موبایل اندرویدی خود به دستگاه، صفحه نمایش موبایلتان را نیز به صورت کامل به نمایش بگذارد تا بتوانید همه چیز را از همین جا مدیریت نمایید.

البته به این نکته هم باید اشاره کنیم که برخی از این قالبیت ها از طریق سینک مویابل و دستیار صوتی کوتانا، در دسترس کاربران سیستم عامل ویندوز در اختیار کاربران قرار می گرفت. اما رابط کاربری ساده و سر راست Mobile Connect برای کاربران جذاب تر خواهد بود.

البته Mobile Connect قابلیت همگام سازی بیشتری دارد و از همه مهم تر می تواند با آیفون های اپل نیز جفت شود، مسئله ای که با توجه به محدود بودن پلتفرم iOS کاملاً جالب و غیر منتظره به نظر می رسد.

در ادامه باید بگوییم که هنوز مشخص نیست که این نرم افزار نخستین بار بر روی کدام رایانه های رومیزی اپل نصب خواهد شد، اما به نظر میرسد به زودی چند مدل از لپ تاپ های دل، برای این کار پیشگام خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب

1 دیدگاه

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید