0 نظر

بیشعوری چیست ؟ بیشعور ها چه کسانی هستند ؟ در مواجهه با یک بیشعور باید چکار کرد ؟ دکتر خاویر کرمنت در کتاب بیشعوری نظر و دیدگاهتان به جهان را تغییر خواهد داد. باور نکردنی ست که بسیاری از اطرافیان مان به درد بیشعوری گرفتارند . دردی که البته به گفته دکتر کرمنت خوشبختانه درمان پذیر است . با خواندن کتاب بیشعوری قدری به شعور خودتان هم شک خواهید کرد و البته این آغاز داستان است .
برای دانلود کتاب بیشعوری به آدرس زیر مراجعه کنید:

goo.gl/nRM8ZC
کتاب بیشعوری این طور آغاز می شود :
” دو شگفتی بزرگ جهان اهرام مصر و مجسمه ابوالهول نیستند؛ این است که:
یک : چرا بیشعور ها به خود اجازه می دهند آنقدر نفرت انگیز رفتار کنند ؟
دوم ” چرا از یادآوری این نکته اینقدر می رنجند؟ “

دانلود کتاب بیشعوری

دانلود کتاب بیشعوری

در کتاب بیشعوری سوار بر ارابه ی طنز شده و به دنیای بیشعورها و رفتارهای همراه با بیشعوری وارد می شوید. کرمنت در فضایی طنز آلود و البته تلخ به بررسی چند پرونده از زندگی و رفتارهای چند بیشعور برده و با هنرمندی تاثیرات بیشعوری در زندگی این اشخاص و کسانی که با آن ها در ارتباط هستند را برملا می سازد.
خاویر کرمنت بیشعوری را یک خصیصه ی اخلاقی قلمداد نمی کند، بلکه از نظر وی بیشعوری مانند یک ماده ی مخدر اعتیاد آور بوده و همان قدر که معتادان را بیمار تلقی کرده و برای مداوایشان تلاش می کنیم، فرد بیشعور نیز یک معتاد به مرض بیشعوری ست و می باید وی را تحت درمان و ترک بیشعوری قرار داد. و البته کرمنت تاکید دارد که مرض بیشعوری کاملا درمان پذیر بوده و همه قادر به ترک آن خواهند بود.

 

بخشی از کتاب بیشعوری

در بخشی از این کتاب آمده است: “آیا از اینکه همسایه‌تان زباله‌هایش را در جوی آب می‌ریزد عصبانی هستید؟ آیا تابه‌حال پیش آمده که در اداره‌ای برای گرفتن یک امضا روزها و ساعت‌ها در آمدوشد باشید؟ آیا احساس می‌کنید برخوردهای رئیس‌تان با شما توهین‌آمیز است؟ تابه‌حال دلتان ‌خواسته یک صندلی را بر فرق پزشکی بکوبید که وقتی بعد از ساعت‌ها انتظار و پرداخت حق ویزیت کلان موفق به دیدارش شده‌اید، بدون آنکه اجازه بدهد در مورد بیماری‌تان توضیحی بدهید شروع به نوشتن نسخه کرده ‌است؟ آیا از دیدن مجری‌های تلویزیون عصبی می‌شوید؟

آیا با شنیدن حرف‌های سیاستمداران دچار رعشه و ناسزاگویی می‌شوید؟ اگر پاسخ‌تان به این پرسش‌ها مثبت است، این کتاب برای شماست؛ زیرا شما با بی‌شعورها سروکار دارید و این کتاب درباره پدیده ‌بیشعوری در جوامع کنونی است که راهنمای عملی ارزشمندی برای شناخت و درمان بیشعوری، خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت و نحوه رفتار با مبتلایان به این بیماری است. اما اگر پاسختان به پرسش‌های بالا منفی است، احتمالاً خطر جدی‌تری شما را تهدید می‌کند… حتما این کتاب را بخرید!”

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: