همزمان که شاهد رونق سایت برون سپاری پروژه ها هستیم، مراکز ارائه دهنده ی خدمات به فریلنسرها و استارتاپها نیز رونق می گیرند.

در راستای کسب و کارهای نوین از طرفی با شرکتهایی روبه رو هستیم که با راه اندازی سایت برون سپاری پروژه ها، فریلنسرها و صاحبان پروژه را با هم آشنا می کنند. از طرفی که شرکتهایی روی کار می آیند که کارشان ارائه ی خدمات به فریلنسرها و استارتاپهاست.

از جمله این شرکتها می توان به شرکتهایی اشاره کرد که کار آنها اجاره ی میز کار به گروهها و تیمهای استارتاپی و افراد دورکار و فریلنسر است. یکی از آنها شرکت تازه تاسیس آبی-سفید است که به تازگی در اصفهان شروع به کار کرده است.

فضای کار اشتراکی آبی-سفید
فضای کار اشتراکی آبی-سفید

مجموعه ی آبی-سفید یک شرکت استارتاپی در اصفهان است که اخیرا با حمایت بخش خصوصی آغاز به کار کرده است. هدف این مجموعه ارائه ی فضای کار اشتراکی است که فضای کار و تمامی سرویسهای اساسی کسب و کار را در اختیار استارتاپها، فریلنسرها و حتی شرکتهای کوچک و متوسط قرار می دهد.

آبی-سفید دارای فضایی بالغ بر 600 مترمربع است که در دل شهر اصفهان در خیابان فردوسی قرار گرفته است. این مجموعه فضایی کاملا مدرن برای رشد و توسعه ی کسب و کارهای نو است.

شعار این مجموعه، در است که فرهنگ کار کردن و لذت بردن را دنبال می کند. درواقع آبی-سفید یک بستر فیزیکی مناسب برای رشد سریع استارتاپها، فریلنسرها و تمام اعضای آبی-سفید است.

در این مجموعه تمامی امکانات مورد نیاز برای کار و فعالیت و نوآوری فراهم شده است. از جمله آنها باید به اینترنت 100 مگابیت بر ثانیه، اتاق جلسه، اتاق بازی، اتاق طوفان فکری، آشپزخانه،تلفن ثابت و بسیاری دیگر اشاره کرد. درواقع شما با پرداخت مبلغی به عنوان اجاره ی میز می توانید از این امکانات بهره مند شوید.

قیمتها نیز بسیار مناسب است و اجاره ی 30 روزه 199هزار تومان، دو هفته ای 99هزار تومان و یک روزه 20 هزار تومان هزینه در بر دارد که یک صرفه جویی برای کسب و کارهای نو و فریلنسرها محسوب می شود.

شما می توانید از طریق سایت برون سپاری پروژه ها مشتری جلب کرده و با او در مجموعه های این چنینی که فضای کار ارائه می دهند جلسه برگزار کنید.

به علاوه در این مجموعه ماهانه حداقل ۳ کارگاه آموزشی و چندین رویداد برگزار می شود که هدف آنها برطرف کردن نیاز آموزشی اعضای آبی- سفید است. همچنین این رویدادها با ایجاد محیطی شاداب تر بستری را فراهم می کنند افراد بتوانند نسبت به هم شناخت بهتری پیدا کرده و با آدمهای جدیدی آشنا شده و داستان زندگی کارافرینان مطرح را بشنوند.

به اشتراک گذاشتن این مطلب