0 نظر

خانم های زیادی هستند که در جامعه ی امروزی کار های روزمره خود را با ماشین انجام می دهند. به همین ترتیب زمان زیادی را در طول روز رانندگی می کنند و کارهای خود را انجام می دهند. این امر موجب شده است که خانم ها در خرید خودرو و انتخاب فاکتور های مختلفی مثل هزینه ای که برای خرید ماشین پرداخت می کنند، رانندگی راحت و قابل کنترل در راه های شهری، استاندارد بودن صندلی ها و کم مصرف بودن ماشین را در نظر می گیرند.
جالب است بدانید که هر جایی و هر زمانی که سخن از خودروی در خور خانم ها به میان می آید، افرا خودرو هایی نظیر ۲۰۶، ۲۰۷ و یا تیبا ی هاچبک را پیشنهاد می کنند. این خودرو های ذکر شده قیمتی بین ۳۵ میلیون تا ۷۵ میلیون دارند.
در ادامه ی این مطلب قصد داریم برخی از ماشین هایی که برای خانم ها مناسب است و استاندارد های مورد نیاز را دارد و قیمت آن ها بین ۷۵ تا ۱۳۵ میلیون است را معرفی نماییم. با ما همراه باشید تا خودروی مناسب خود را پیدا کنید.

خودرو های مناسب خانم ها

کیا پیکانتو

اکثر خانم ها ترجیح می دهند خودرویی که به طور روزمره سوار می شوند، جمع و جور باشد تا بتوانند به راحتی رانندگی کنند. کیا پیکانتو خودرویی هاچ بک و تقریبا کوچک است که می تواند برای خانم ها گزینه ای بی نظیر باشد. این خودر بسیار کم مصرف می باشد و جز ماشین های شهری به شمار می آید. لازم به ذکر است که کیا پیکانتو دارای امکانات بی نظیری است. اکثر کاربران تصور می کنند که ماشین های کوچک شهری جای کافی ندارند.
جالب است بدانید که کیا کابین این خودرو را به صورتی طراحی کرده است که برای ۴ سرنشین به اندازه ی لازم جا و فضا باشد. در ضمن نسل جدید کیا پیکانتو در قسمت صندوق عقب خود فضای بسیار مناسبی برای حمل بار دارد. طراحی خارجی خودرو نیز در نگاه اول اکثر علاقه مندان به ماشین‌های هاچ بک را جذب می‌کند.
کیا پیکانتو به لحاظ فنی نیز امکانات خوبی ارائه می دهد. موتور ۱٫۳ لیتری و ۴ سیلندر آن توانایی تولید نیرویی معادل ۸۵ اسب بخار را دارد. لازم به ذکر است که گیربکس اتوماتیک کیاپیکانتو هماهنگی خوبی با موتور برقرار کرده است. در بالا اشاره کردیم که این خودرو جز خودرو های کم مصرف شهری می باشد. این خودرو با داشتن مصرف ترکیبی ۵/۶ لیتر، خودریی بسیار مقرون به صرفه و پر طرفدار است. قیمت کیا پیکانتو با توجه به بالا رفتن قیمت خودرو ها در ایران بین ۹۶ الی ۱۵۰ میلیون با در نظر گرفتن سال ساخت به فروش می رسد.

کیا پیاکانتو

کیا پیاکانتو

ام جی ۳

خودروی ام جی ۳ یکی از پرفروش ترین خودرو ها در سال های اخیر در ایران است. ظاهر ساده ی ام جی ۳ به خوبی توجه مشتری های ساده پسند را به خود جلب می کند. این خودرو نیز در دسته خودروهای هاچ بک ۵ در قرار دارد و گونه ی دنده اتوماتیک آن نیز در بازار به فروش می رسد. لازم به ذکر است که موتور ۱/۵ لیتری ام جی ۳ می تواند ۱۰۹ اسب بخار نیز نیرو تولید نماید. فراموش نکنید که مصرف سوخت ترکیبی این خودروی پر فروش تقریبا ۶/۷ لیتر است که این رقم برای خودرو های شهری بسیار مقرون به صرفه می باشد. ام جی ۳ را بین قیمت های ۸۵ تا ۱۱۶ میلیون با توجه به دست دوم و نو بودن و سال ساخت این ماشین خریداری نمایید.

ام جی ۳

ام جی ۳

رنو ساندرو استپ وی

رنو ساندرو خودرویی فرانسوی است که یکی از پر فروش ترین خودرو های پارس خودرو در کشور عزیزمان است. لازم به ذکر است که انواع دنده دستی و دنده اتوماتیک آن در بازار ایران وارد شده است. مصرف سوخت ترکیبی در نمونه ی دنده دستی ۶/۷ لیتر و در نمونه ی اتوماتیک ۸/۳ لیتر است. عملکرد موتور این خودرو نسبت به ماشین‌های شهری کمی ‌بهتر است.
این خودرو با داشتن موتور ۴ سیلندر می تواند ۱۰۵ اسب بخار نیرو تولید نماید. سیستم انتقال قدرت این خودرو ۴ سرعته است و در حالت دستی سرعت آن ۱۷۵ و در حالت اتوماتیک ۱۷۰ کیلومتر برساعت می باشد.
جنس لوازمی که برای کابین داخلی این خودروو استفاده شده است دارای کیفیت مناسبی است. کابین این خودرو به طرز خاصی جادار و مناسب است و برای استفاده ی روزانه طراحی شده است. عملکرد موتور این خودرو نسبت به ماشین‌های شهری کمی ‌بهتر است. با داشتن ۱۲۰ تا ۱۳۵ می توانید این خودرو را خریداری نمایید.

رنو ساندرو استپ وی

رنو ساندرو استپ وی

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: