2 نظر

این روزها که کسب و کارهای اینترنتی بازار داغی دارند، تنها کافی ایده ی خود را با استخدم فریلنسر طراح سایت به مرحله ی اجرا گذاشته و شما هم درآمد خوب کسب کنید. نظرتون در خصوص ایده ی بورسیپا چیست؟

باید کمی خلاقیت به خرج بدهید و برای خودتان کسب و کار آنلاین راه انداخته و آنرا تبدیل به یک بیزینس پر درآمد کنید. اگر هم از طراحی سایت سر در نمیاورید می توانید با استخدام فریلنسر طراح سایت، یک سایت برای ایده ی خود طراحی کنید.

سایت خرید و فروش بی واسطه کتاب

سایت خرید و فروش بی واسطه کتاب

شاید ایده ای که پشت سایت بورسیپا نهفته است به ذهن خیلیها خطور کرده باشد، اما گروه بورسیپا توانست ایده ی خرید و فروش آنلاین کتاب را به ثمر برساند.

بورسیپا یک سایت بازار آنلاین است که کار آن خرید و فروش بدون واسطه ی کتاب و تبادل آن است. هدف این سایت تبادل کتاب در سطح جامعه و ارتقای فرهنگ کتابخوانی در میان مردم است.

سایت بورسیپا یک سایت برای علاقه مندان کتاب و کتابخوانی است که می توانند با عضویت در آن کتاب خریداری کرده و یا کتابهای خود را برای فروش بگذارند. اهدا و مبادله ی کتاب هم از دیگر امکانات سایت است.

حتی در این سایت می توانید کتابهای خود را برای فروش تبلیغ کرده و در سایت با حداقل هزینه آگهی درج کنید. به عنوان مثال هزینه ی آگهی ویژه در سایت که ویژگیهای خاص خودش را دارد تنها 3000 تومان است. البته امکان درج رایگان آگهی نیز در این سایت وجود دارد.

به علاوه انتشارات و کتابفروشیها می توانند با پرداخت حق عضویت 10000 تومان برای 10 آگهی کتابهای خود را در سایت تبلیغ کنند. به ازای آگهی های بیشتر مبلغ 1000 تومان پرداخت مجدد صورت می گیرد. این آگهی ها علاوه بر خصوصیات آگهی های ویژه، در قسمت فوقانی هر آگهی مشخصات ویژه از جمله لوگو، آدرس پستی، شماره تماس و توضیحات کوتاه به نمایش گذاشته می شود.

تنها کافی اهل کتاب باشید تا با مراجعه به این وبسایت حسابی لذت ببرید. در سمت راست صفحه اصلی دسته بندیهای موضوعی قرار دارند که می توانید با مراجعه به هر کدام کتابهایی که در بخشهای مختلف فروش، تبادل و اهدا قرار گرفته اند را مشاهده کنید. لازم به ذکر است که پیش از هرکاری باید در سایت ثبت نام کنید.

مدیرعامل بورسیپا در گفت و گویی در خصوص سایت و اهداف آن سخن گفته است:

“به گزارش اکسیر به نقل از اخبار رسمی، یاسر عشورزاده در خصوص ضرورتها و دلایل راه ‌اندازی این وب ‌سایت گفت: باوجود اقدامات، تلاشها و توصیه‌ های صورت گرفته در حوزه‌ ی کتاب و کتابخوانی در طول سالهای اخیر، همچنان شاهد بی مهری به کتاب و کتابخوانی در کشور هستیم تا جایی که هنوز هم نرخ سرانه‌ ی مطالعه‌ ی در کشور بین ارقام 2 تا 18 دقیقه در نوسان است.

امروزه وضعیت کتاب و نشر در کشور در وضعیتی بحرانی قرار دارد. شواهدی نظیر سرانه ‌ی پایین مطالعه، تعداد نامتناسب کتابخانه‌ های عمومی، شمارگان پایین کتابهای منتشره، تعداد بالای ناشران غیرفعال و بسیاری دیگر ازجمله نشانه‌ های این بحران هستند.

از این روی تیم بورسیپا برای اولین بار در کشور با تو جه به موارد مطروحه تصمیم به ایجاد پایگاه و مرکز خرید و فروش کتابهای نو و دست دوم به صورت مجازی و کاملا رایگان کرده است. با نفرات متخصص در امر طراحی سایت توانستیم بورسیپا را به صورت کاملا حرفه ‌ای در این زمینه راه اندازی کنیم. هدف از ایجاد این سایت ارتباط و تبادل کتاب در جامعه است که در نهایت تقویت فرهنگ کتابخوانی را به دنبال دارد.”

همانطور که مشاهده می کنید، یک خلا بزرگ در جامعه ی ایران سبب شکل گیری این سایت شده است. شما هم با ایده و خلاقیت خود را در راستای حل معضلات جامعه با استخدام فریلنسر طراح سایت به اجرا گذاشته و خیلی زود تبدیل به برند شوید!

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: