مایکروسافت اعلام کرده که فروش کامپیوتر های سرفیس به بالاترین میزان خود در سال های اخیر رسیده. و این شامل مهاجرت مک بوک به سرفیس هم می شود.

مایکروسافت در قدمی دیگر برای جذب بازار و درآمد بیشتر، از مدت ها قبل کاربران مک اپل را هدف قرار داده و از قرار معلوم در این اقدام خود موفق شده است، چرا که سرفیس به اندازه ای قدرتمند است تا کاربران را به طرف خود بکشاند. این کامپیوترها نه تنها توانسته اند مشتریان جدیدی را برای خود دست و پا کنند، بلکه به ادعای مایکروسافت موفق شده اند مشتریان کنونی دستگاه اپل را نیز قاپ بزنند. آمار مهاجرت از مک به سرفیس به عقیده ای نسبت به هر زمان دیگری افزایش پیدا کرده است.

مهاجرت مک بوک به سرفیس
مهاجرت از مک بوک به سرفیس

مایکروسافت اعلام کرده که، پس از پیشنهاد های ویژه جمعه سیاه، در ماه نوامبر شاهد فروش بیشترین تعداد سرفیس در تاریخ بوده. مایکروسافت هنوز اعداد و ارقام را اعلام نکرده اما گفته که بیش از هر زمان دیگری، مشتریان از Mac به سرفیس روی میاورند.

مهاجرت از مک به سرفیس مایکروسافت، همچنان گزینه ای محبوب

مایکروسافت اعلام کرده که ” نا امید کننده بودن MacBook Pro جدید ” دلیل اصلی رو آوردن مشتریان به سرفیس بوده. آن ها بدون اعلام هرگونه آماری گفته که طرح مبادله MacBook با سرفیس یکی از بهترین طرح های تاریخ آن ها بوده.

مایکروسافت برای افزایش آمار مهاجرت از مک نقشه های زیادی داشته و در حال توزیع این محصول به بازارهای بیشتری در سطح دنیا است. قویترین محصول تاکنون از سری سرفیس (سرفیس پرو 4)، اکنون در استرالیا و نیوزیلند موجود بوده و به زودی به اتریش، چین، فرانسه، آلمان، هنگ کنگ، ژاپن، سوئیس و انگلیس در سه ماهه اول سال 2017 میلادی پای خواهد گذاشت. گفتنی است مایکروسافت هنوز برنامه زمانی خود برای عرضه کامپیوترهای بدون کیس (All in One) را اعلام نکرده است.

مایکروسافت هنوز خبری از میزان فروش سرفیس استودیو، یا خبری مبنی بر عرضه این کامپیوتر شخصی در ایالات متحده، منتشر نکرده است.

به اشتراک گذاشتن این مطلب