4 نظر

طراحی منو کافی شاپ ها نیازمند این است که هر از گاهی تغییراتی را در آن ها ایجاد کرده و با اضافه کردن چندین مورد دسر یا نوشیدنی جدید رنگ و لعاب تازه ای به آن ببخشیم.

این موضوع در خصوص طراحی و دکوراسیون کافی شاپ نیز صدق می کند. مدیریت رستوران با کمک طراح و راه انداز کافی شاپ باید پس از گذشت مدتی طراحی داخلی و دکوراسیون سالن کافه را تغییر داده و مشتریان را بار دیگر جذب کرده و به نام خود وفادار سازد. زیرا مدت زمان طولانی یکنواختی کسل کننده و تکراری به نظر خواهد رسید.

اما بعضی اوقات در نقاط مختلف جهان چیزهایی در منوی کافی شاپ های مشاهده می کنیم که فوق العاده عجیب هستند. در اینجا به عجیب ترین خوراکی های جهان از جمله گران قیمت ترین بستنی جهان اشاره می کنیم.

گران قیمت ترین بستنی جهان

کافه Scoopi در دبی، نزدیک جمیرا گران ترین بستنی جهان را به مشتریان خود عرضه می کند. این بستنی به مقدار 817 دلار به فروش می رسد و نام بستنی الماس سیاه را بر دوش می کشد. طبیعی ست که این بستنی که چندان خوشمزه هم به نظر نمی رسد مشتریان خاصی دارد و هر کسی قادر به خریدن آن نیست.

در این بستنی از زعفران ایرانی، قارچ، واساچس، طلا و… استفاده شده است. به راستی آیا طعم قارچ در بستنی چیز جذابی ست؟ من که یک بستنی تماما شکلاتی یا آلبالویی را ترجیح می دهم!

منوی کافی شاپ | عجیب ترین خوراکی های جهان

منوی کافی شاپ | عجیب ترین خوراکی های جهان

لیوان قهوه خوراکی KFC

لیوان قهوه خوراکی از کوکی ساخته شده و یک لایه از شکلات سفید گرم مقاوم در برابر حرارت روی آن قرار گرفته است.این لیوان های قهوه خوراکی را در کافه ی KFC در کشور انگلستان مشاهده خواهید کرد. شما پس از نوشیدن قهوه می توانید لیوان آن را نیز گاز زده و از طعم قهوه شکلاتی آن لذت ببرید.

منوی کافی شاپ | عجیب ترین خوراکی های جهان

منوی کافی شاپ | عجیب ترین خوراکی های جهان

کیت کت های قابل پخت

همه ی ما عادت داریم پس از خرید کیت کت بسته بندی آن را باز کرده و با چند گاز کیت کت خوشمزه داخل آن را نوش جان کنیم.
اما یک فروشگاه مواد غذایی در ژاپن در عملی ابتکاری کیت کت هایی می فروشد که قبال پخته شدن هستند. در واقع حتما باید این کیت کت ها را پخته و سپس میل نمایید.
برای این کار کافی ست که کیت کت ها را از بسته ی بیرون آورده و برای دو دقیقه در فر یا توستر بگذارید. سپس کیت کت های پخته شده شما با طعم های شکلاتی و ظاهری شبیه به پن کیک آماده خواهند بود. این کیت کت های پخته شده طعم بسیار خوبی هم دارند.

منوی کافی شاپ | عجیب ترین خوراکی های جهان

منوی کافی شاپ | عجیب ترین خوراکی های جهان

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: