0 نظر

سریال “دختران” داستان 4 دختر با خصوصیات اخلاقی مختلف را در جامعه حال حاضر آمریکا روایت می کند. نقش اول این سریال دختری به نام هانا است. لنا دوناهام که خودش تهیه کننده و نویسنده و کارگردان است در نقش هانا هم بازی میکند.

این سریال داستان دختری به نام هانا و سه دوستش را روایت می کند. والدین هانا در دیداری غیرمترقبه اعلام می کنند که دیگر او را از لحاظ مالی پشتیبانی نخواهند کرد و این موضوع داستان هایی را برای هانا و دوستانش رقم می زند. داستان سریال حول روابط شخصیت ها با یکدیگر می گذرد و چون هر شخصیت رفتاری مخصوص به خود را دارد.

هانا به دلیل عدم حمایت والدین مجبور است. از خانه پدری خود خارج شود و روی پای خود بایستد. به همین دلیل تصمیم می گیرد با یکی از دوستانش به نام مارنی، که با دوست پسر خود زندگی می کند، همخانه شود.

سریال دختران

سریال دختران

هانا برای تأمین مخارج زندگی خود دنبال کار می گردد اما در شرایط بد اقتصادی کاری برای او پیدا نمی شود و هرجا هم که مشغول به کار میشود رؤسای او به نوعی سعی در سوء استفاده از او دارند. هانا همچنین در برقراری ارتباط با دوست پسرش، آدام، هم ناتوان است. در سوی دیگر داستان جسا هم که دختری خوش گذران است به خاطر شرایط ضعیف اقتصادی اش به خانه دوست خود شوشانا نقل مکان می کند. با امدن او …

شخصیت های سریال Girls

Lena Dunham در نقش هانا دختری پر حرف و در یک کلام دیوانه که دوست دارد نویسنده شود و سر بار دوستان خود است.

Allison Williams در نقش ماری دوست صمیمی هانا که شغل خوبی دارد و سعی دارد تا از بقیه دوستانش محافظت کند و از طرف دیگر هم در رابطه اش با دوست پسرش دچار مشکل شده و دیگر او را عشق زندگی خود نمیداند

Jemima Kirke در نقش جسا دختری خوش گذران و خوش لباس که مسافرت کردن را دوست دارد.

اگرچه سریال Girls در مایه کمدی و طنز ساخته شده است اما روایت گر داستان تلخ جامعه آمریکا است. این سریال که از شبکه HBO پخش میشد. پس از نمایش 6 فصل به لیست سریال های کنسل شده پیوست و به کارش ادامه نداد.

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: