برنامه نویسان اندروید در زمینه ی تولید برنامه های موبایلی جذاب و سرگرم کننده، فوق العاده تاثیر گذار عمل کرده و حاصل کار آن ها تا به امروز نرم افزارهای اندروید جالب بوده است.

نرم افزار ذهن خوان اندروید Akinator VIP 6.02 یکی از همین برنامه های موبایلی ست که عملکرد سرگرم کننده ای دارد.

این برنامه همان طور که از نام آن پیداست قدرت ذهن خوانی مخاطب مقابل خود را دارد. به این شکل برنامه چند سوال از شما پرسیده و ذهن شما را خواهد خواند.

برنامه اندروید ذهن خوانی
برنامه اندروید ذهن خوانی

اما روال بازی به چه صورتی ست؟

روال بازی به این صورت است که شما ابتدا یک شخصیت را در ذهن خود مجسم کرده، حالا اعم از این که یک هنرپیشه، پزشک، سیاستمدار و… باشد. و بی آن که به کسی بگویید که در ذهنتان چه کسی ست، برنامه شروع می کند به پرسیدن چند سوال از شما و شما می باید به پرسش های وی صادقانه و بر مبنای حقیقت پاسخ دهید.

سپس اپلیکیشن اندروید Akinator VIP 6.02 به شما خواهد گفت که شخصیتی که در ذهن آورده اید، چه کسی می باشد.

این نرم افزار به زبان های انگلیسی، فرانسوی، پرتغالی، ژاپنی، عربی، روسی، ایتالیایی، چینی، ترکی، عبری، کرده ای، هلندی، اسپانیایی و… مجهز می باشد.

برنامه اندروید ذهن خوانی
برنامه اندروید ذهن خوانی

همین طور پس از این که یک دوره بازی را انجام دادید، می توانید نتیجه و روند آن را در فیس بوک یا توئیتر خود به اشتراک بگذارید.
این اپلیکیشن هم در گوشی های موبایل و هم در تبلت اجرا شده و فضای آن با سایز صفحه نمایش این دستگاه ها سازگاری کامل خواهد داشت.

فیلتر کودک

همین طور اپلیکیشن ذهن خوانی دارای یک فیلتر کودک است که می توانید آن را فعال کرده و با خیال راحت به کودک خود اجازه بدهید که با این نرم افزار اندروید به گفت و گو نشسته و ذهن خوانی خود را تمرین کند.

برای جستجوی برنامه نویس موبایل به لینک زیر وارد شوید:

https://ponisha.ir/skill/896/%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D9%88%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D9%84

به اشتراک گذاشتن این مطلب

نظر دادن

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید