0 نظر
پاور بانک کتل (kettle)

پاور بانک کتل (kettle)

یکی از ابزاری که سالهای اخیر در کوله گردشگران بیشتر یافت می شود پاور بانک است. کسانی که به مسافرت میروند و اهل گردش و تفریحند خوب میدانند که داشتن یک پاور بانک خوب چقدر میتواند در یک سفر کمک کند.

سامسونگ که یکی از خلاقترین شرکت های فناوری است جدید ترین پاوربانکش را با نام کتل (kettle) راهی بازار کرده است.

این پاور بانک با طراحی بسیار شیک و سبک ساخته شده است. به گونه ای که کاربران می توانند حین راه رفتن با در دست داشتن پاوربانک اقدام به شارژ گوشی کنند.

نگران افتادن کتل (kettle) نباشید چرا که بندی که در آن تعبیه شده تا دور مچ دستتان بپیچید مانع از افتادن آن بر روی زمین می شود.

میزان ظرفیت شارژ دهی، پاوربانک کتل 5100 میلی آمپر است. یعنی با این پاور بانک می توانید چندین باز گوشی تان را فول شارژ کنید. نمایشگری ال ای دی باریکی هم در حاشیه پاوربانک نصب شده تا میزان شارژ باقی مانده را به کاربر نشان دهد. پاوربانک کتل دارای یک کابل USB به میکرو USB است.

پاور بانک کتل

پاور بانک کتل

این کابل دارای یک پایه نگهدارنده (جک) است که با استفاده از آن می توانید گوشی تلفن خود را حین شارژ به صورت عمودی ثابت نگهدارید.

قابلیت هایی که سامسونگ به پاوربانک kettle افزوده از آن یک محصول موفق ساخته است. فهمیدن میزان شارژ باقی مانده و به کار بردن رنگ های شاد و بند مچی برای امنیت هر کدام به نحوی امتیاز محسوب می شوند.

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: