1 نظر

کتاب سرنوشت نامیست که بر کتابی شگفت انگیز نهاده اند. این کتاب به این دلیل عجیب است که از فلز ساخته شده و به شیوه ای مهندسی شده است که امکان ساختش با توجه به قدمت کتاب برای انسان در آن زمان؛ غیر ممکن بوده.

این کتاب که قدمتش به هزاران سال قبل برمی گردد؛ به زبانی نوشته شده که تا کنون محققان هیچ زبان باستانی دیگری نیافته اند که مشابه زبان نوشتاری کتاب سرنوشت باشد. از این رو گمان می رود به زبانی فرازمینی نوشته شده باشد.

کتاب سرنوشت

کتاب سرنوشت

کتاب که از طراحی منحصر بفردی برخوردار است؛ با توجه به قدمتی که برایش تعیین کرده اند نمی تواند کار انسان آنزمان باشد. آیا رد پای بیگانگان در پس پرده نهفته است؟

تحقیقات بر روی این کتاب که توسط یک تیم سوئدی صورت گرفته بود به نتایج جالبی رسید. این تیم که هیچ زبانی شناخته شده ای در متون و کتیبه های باستانی نیافتند که با نوشته های موجود در کتاب شباهت داشته باشد. ناگزیر خود به رمز گشایی کتاب سرنوشت مشغول شدند؛ و با کمک برنامه های رایانه ای توانستند سر از اسرار کتاب در بیاورند.

بنا به گفته محققان بخشی از کتاب درباره ی نحوه برگشت افرادی مانند انسان به سیاره مادری خودشان است!

در این کتاب ادعا شده است که در مکانی غیر از زمین افرادی مثل انسان شبیه سازی شدند و به زمین فرستاده شدند. این افراد فقظ می توانند با استفاده از گرانولیت به سیاره مادریشان بازگردند.محققان می گویند: آنگونه که از متون کتاب بر می آید مشخص می شود زمان بازگشت آن افراد رسیده چرا که کتاب ترجمه شده است.

در صفحه اول کتاب اینگونه نوشته شده:

و شما ای چهار فرد سلطنتی! پادشاه زان! آوا ملکه اش. ویلاندرا خواهرش و رات مشاور ات. شما از مواد ژنتیکی پیشینیان بیگانه و افراد بشر ساخته شدید. شما یک انسان هستید بطوریکه کاملا با این سیاره کشف نشده سازگارید. و زمانی فررا می رسد که وقت بازگشت شماست؛ به گرانولیت لازم برای حمل و نقل در این سیاره داده شده.

همچنین فناوری ارتباطات به شما اجازه می دهد که اطلاعات را از خانه ی واقعی خود دریافت کنید. محفظه هایی حاوی غلاف های مخصوص برای خواب زمستانی و گرانولیت برای شما به دور از دسترسی انسان پنهان شده.

اینها فقط می تواند توسط شما چهار نفر قابل دسترس باشند. برای حفظ شدن شدن و دور نگهداشتن از دسترس دشمنان شما چه انسان و چه آنتارین ها پنهان شده اند.

 

کتاب سرنوشت

کتاب سرنوشت

به جز این موارد که مشخص می شود در مورد چهار فرد غیر زمینی بوده مطالب شگفت انگیز دیگری هم در مورد آدم رباییها توسط فرازمینیان؛ کنفرانسهای کهکشانی؛ انواع سفرهای عجیب و … توضیحاتی داده شده است.

حتی در کتاب سرنوشت به نحوه ربوده شدن انسان توسط موجودات غیر زمینی توضیح داده شده است و از اینکه آزمایشهایی روی آنها انجام شده مطالبی گفته شده.

در توضیحات آمده است که انسانهای برگزیده پس از انجام آزمایشات وارد آزمونهایی دشوار میشوند و در صورت موفقیت به کنفرانسهای کهکشانی وارد می شوند. پس از شرکت در کنفرانس آنها را به سفرهایی می فرستند که با اهداف مختلف برای آنان ترتیب داده شده است.

در ادامه به نحوه ربوده شدن انسان اشاره شده که شامل چند مرحله است.

کتاب سرنوشت

کتاب سرنوشت

در اولین مرحله شخصی که قرار است ربوده شود نوری را در آسمان می بیند و پس از خیره شدن به آن بدنش بی حس می شود و به حالت فلج در می آید و اگر بخواهد بگریزد هم غیر ممکن است. سپس در مرحله بعد حالت بی وزنی قرار می گیرد و در بین آسمان و زمین شناور می شود.

در این حالت فرد حضور موجوداتی دیگر را در کنارش احساس میکند و سپس آنها او را تا ورد به سفینه یا جایگاهی برای حمل آن شخص همراهی می شود.

پس از ورود به جایگاه آگاهی فرد برمیگردد ولی بدنش همچنان فلج است. به گفته کتاب فرد اسیر شده فورا مورد معاینه کلی قرار میگیرد و تمام بدنش از سر تا پا را آنالیز می کنند و از مو پوست و دیگر قسمت های بدن فرد ربوده شده نمونه گیری می شود. حتی گفته شده که سیستم عصبی و سیستم تولید مثل بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

پس از انجام آزمایش ها یک ایمپلنت را در ستون فقرات یا سر انسان نصب میکنند تا بتوانند احساسات و رفتارهایش را مورد بررسی قرار دهند.

از دیگر بخشهای کتاب ترجمه در دسترس نیست ولی امکان دارد در آینده ای نزدیک به تمام راز های موجود در کتاب سرنوشت رمزگشایی شوند.

کتاب سرنوشت

کتاب سرنوشت

صفحاتی از کتاب سرنوشت

صفحاتی از کتاب سرنوشت

صفحاتی از کتاب سرنوشت

صفحاتی از کتاب سرنوشت

توضیحاتی در مورد سیستم تولید مثل انسان

توضیحاتی در مورد سیستم تولید مثل انسان

نظر شما در باره این کتاب چیست؟ دیدگاهتان در مورد این چنین مواردی چیست؟

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: