0 نظر

یکی از فناوریهایی که دنیای ما را تغییر داده است، ارزهای دیجیتالی هستند که معروف ترین آن بیت کوین است. حال 2048 بازی کنید تا کسب درآمد بیت کوینی داشته باشید!

در مطلب “بیت کوین ها از کجا می آیند؟” با این پدیده ی شگفت انگیز در دنیای دیجیتال آشنا شدید. بیت کوین یک نوع ارز دیجیتال است که صاحب خاصی ندارد و متعلق به هیچ کشور و بانک مرکزی ای در دنیا نیست.

اگر این عبارت برای شما ناشناخته باشد، برای بسیاری از عاشقان بازیهای دیجیتالی عبارتی آشنا است. یکی از راههای به دست آوردن ارز دیجیتالی، بازیهای دیجیتالی هستند. بازی 2048 از جمله بازیهای معروف و پرطرفداری است که توسط آن می توانید بیت کوین به دست بیاورید.

2048 game

2048 game

بازی 2048 و بیت کوین

2048 یکی از پرطرفدارترین بازیهای فکری است که در آن با اعداد بازی می کنید. بازی به صورت پازلی است که باید آنرا طوری پیش ببرید که به عدد 2048 یا بالاتر دست یابید.

حال طرفداران این بازی معروف و سرگرم کننده می توانند با رکوردهایی که ثبت می کنند، درآمد بیت کوینی داشته باشند.

برای این منظور بایستی در سایت Bitcoin2048 به بازی ۲۰۴۸ بپردازید و برای خودتان درامد بیت کوینی کسب کنید. برای این منظور شما به یک حساب بیت کوینی نیاز دارید تا درامد شما به این حساب واریز شود.

برای ثبت نام در این سایت، شماره ی حساب کیف پول بیت کوین و رمز عبور و آدرس ایمیل شما کافی است. پس از آن شما با انجام بازی و ثبت رکورد می توانید درآمد بیت کوینی کسب کنید.

2048 bitcoin and

2048 bitcoin and

در این میان شما می توانید از طریق یک اپلیکیشن امن با کاربر دیگری که از همین سیستم استفاده می‌کند، بیت کوین رد و بدل کنید.

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: