0 نظر

شرکت های بزرگ گوشی در دنیا هر ساله در بزرگ ترین نمایشگاه گوشی (MWC) در اسپانیا، محصولات جدید خود را معرفی می کنند. تا حدود یک ماه دیگر، بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری تلفن هوشمند سال 2019 (MWC 2019) در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار خواهد شد.

در این کنگره جهانی موبایل بیش از 2000 شرکت فعال در زمینه تکنولوژی و تلفن های هوشمند در طی کنفرانس هایی از جدیدترین محصولات خود رونمایی می کنند و درباره برنامه های آینده خود صحبت می کنند تا کاربران سراسر جهان در جریان روند فعالیت شرکت های مختلف قرار بگیرند.

این نمایشگاه اولین بار با عنوان GSM World Congress در سال 1987 برگزار شد. در این رویداد سالانه 70 تا 80 هزار بازدیدکننده از سراسر دنیا برای آشنایی با بهترین فناوری ها و تلفن های هوشمند به اسپانیا سفر می کنند. امسال این رویداد در سالن نمایشگاه Fira Barcelona Gran Via از ۲۵ تا ۲۸ فوریه برگزار خواهد شد.

بزرگ ترین نمایشگاه گوشی (MWC) در بارسلونا اسپانیا

بزرگ ترین نمایشگاه گوشی در بارسلونا اسپانیا

زمان‌بندی رویداد‌ها در نمایشگاه MWC 2019

در نمایشگاه MWC 2019، اطلاعات مربوط به 6 شرکت‌های بزرگ و رویداد‌های آن ها که تائید شده است در ادامه توضیح داده شده است. ممکن است این زمان بندی تا روز نمایشگاه تغییر کند.

برنامه سامسونگ

زمان برگزاری کنفرانس شرکت سامسونگ ۲۵ فوریه، ساعت ۱۵ به وقت محلی (6 اسفند، ساعت 17:30 به وقت ایران) است. مهمترین برند نمایشگاه MWC 2019، سامسونگ است که نگاه های زیادی را برای معرفی محصولات جدید به سوی خود جلب کرده است. در این کنفرانس شرکت کره ای سامسونگ از برنامه های آینده فناوری 5G هم صحبت خواهد کرد.

در این نمایشگاه شرکت سامسونگ برنامه ای برای رونمایی از مهم‌ترین محصول خود یعنی گلکسی اس ۱۰ ندارد. این شرکت تصمیم دارد در یک رویداد جداگانه از محصول جدید خود رونمایی کند. با اینکه شرکت سامسونگ در تاریخ 20 فوریه (اول اسفند) در سان فرانسیسکو آمریکا مدل های Galaxy S10، S10+ و Galaxy S10 Lite را رونمایی می کند اما احتمال دارد این شرکت در این نمایشگاه از مدل های سری A. و M. رونمایی کند.

شرکت سامسونگ در نمایشگاه MWC 2019

شرکت سامسونگ در نمایشگاه MWC 2019

برنامه هوآوی

زمان برگزاری کنفرانس شرکت هوآوی ۲۴ فوریه ، ساعت ۱۴ به وقت محلی (5 اسفند، ساعت 16:30 به وقت ایران) است. برنامه این شرکت چینی در نمایشگاه MWC 2019، رونمایی از گوشی های تاشو با فناوری 5G است و احتمال دارد شرکت P30 و P30 Pro را معرفی کند.

شرکت هوآوی در نمایشگاه MWC 2019

شرکت هوآوی در نمایشگاه MWC 2019

برنامه ال‌جی

تاریخ برگزاری کنفرانس شرکت ال جی ۲۴ فوریه (5 اسفند) است اما هنوز زمان کنفرانس مشخص نیست. این شرکت تصمیم دارد در نمایشگاه MWC 2019 از G8 رونمایی کند. تا کنون درباره مشخصات این مدل جدید اطلاعات کاملی بیان نشده است.

شرکت ال جی در نمایشگاه MWC 2019

شرکت ال جی در نمایشگاه MWC 2019

برنامه سونی

زمان برگزاری کنفرانس شرکت سونی ۲۵ فوریه، ساعت ۸:۳۰ به وقت محلی (6 اسفند، ساعت 11 به وقت ایران) است. مهمترین برنامه این شرکت در نمایشگاه MWC 2019 معرفی مدل Xperia XZ4 است. اخیراً شرکت سونی درباره سه مدل Xperia XA3، XA3 Ultra و L3 اخباری منتشر کرده که ممکن است از این سه مدل میان رده در این نمایشگاه رونمایی کند.

شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2019

شرکت سونی در نمایشگاه MWC 2019

برنامه مایکروسافت

شرکت بزرگ نرم افزاری دنیا نیز در نمایشگاه MWC 2019 حضور خواهد داشت. زمان برگزاری کنفرانس شرکت مایکروسافت ۲۴ فوریه، ساعت ۱۷ به وقت محلی (5 اسفند، ساعت 19:30 به وقت ایران) است. احتمال دارد این شرکت رونمایی از ویژگی های جدید هدست واقعیت مجازی (HoloLens) یا از یک نسخه ارزان قیمت این هدست (HoloLens 2) داشته باشد.

شرکت مایکروسافت در نمایشگاه MWC 2019

شرکت مایکروسافت در نمایشگاه MWC 2019

برنامه نوکیا

تاریخ برگزاری کنفرانس شرکت نوکیا ۲۴ فوریه (5 اسفند) است اما هنوز زمان کنفرانس مشخص نیست. این شرکت چند تیزر جدید برای رویداد 24 فوریه منتشر کرده که حاوی اطلاعات جالبی است. همچنین به زودی جانشین نوکیا 1، یعنی Nokia 1 Plus  نیز معرفی می شود. احتمال دارد HMD Global در اواخر ماه فوریه با 3 گوشی هوشمند جدید خود، در نمایشگاه MWC 2019  حضور داشته باشد.

تیزر جدید شرکت نوکیا برای نمایشگاه MWC 2019

تیزر جدید شرکت نوکیا برای نمایشگاه MWC 2019

تیزر جدید شرکت نوکیا برای نمایشگاه MWC 2019

تیزر جدید شرکت نوکیا برای نمایشگاه MWC 2019

با نزدیک شدن به این رویداد بین المللی (نمایشگاه MWC 2019 ) در روزهای ششم تا نهم اسفند شاهد نتایج تلاش های پر هزینه شرکت های بزرگ فناوری در زمینه ارتباطات خواهیم بود.

به اشتراک گذاشتن این مطلب
منبع: